Trifeļu griezējs pārtikas polietilēnā

36,00

Pirmā trifeļu griezēja, kas izgatavota no HACCP apstiprināta pārtikas polietilēna, kas nepieļauj saskari starp koksni un pārtiku. Trifeļu griezēju iespējams pasūtīt un personalizēt uz sava vārda.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
COD: N / A kategorija: tag:

Trifeļu griezējs, kas izgatavots no HACCP apstiprināta pārtikas polietilēna, ir svarīgs solis uz priekšu kulinārijas inovācijā. Šis augstas kvalitātes materiāls ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu maksimālu pārtikas drošību. HACCP sertifikācija (Bīstamības analīze un kritiskie kontroles punkti) ir apstiprinājums tā piemērotībai tiešai saskarei ar pārtiku, aizsargājot pret iespējamu piesārņojumu un garantējot higiēnisku un drošu gatavošanu.

Šis modernais trifeļu griezējs ir izstrādāts ar pārdomātu pieeju funkcionalitātei un praktiskumam. Pateicoties pārtikas polietilēna izmantošanai, ir novērsta saskarsmes iespēja ar koksni, risinājums, kas griešanas procesā potenciāli varētu pārnest uz pārtiku kaitīgās vielas. Izmantojot šo gudro un novatorisko izvēli, varat būt pārliecināti, ka trifeļu griezējs nodrošinās ne tikai izcilu veiktspēju, bet arī drošu un veselīgu gatavošanu.

Īpaši interesants šī trifeļu griezēja aspekts ir pielāgošanas iespēja. Jūs varat to pasūtīt un izgatavot uz sava vārda, padarot to par ekskluzīvu un unikālu priekšmetu, kas izcelsies jūsu virtuvē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegravēt savu vārdu, uzņēmuma logotipu vai īpašu vēstījumu, šī personalizācijas opcija piešķirs jūsu kulinārijas instrumentam personisku un atšķirīgu pieskārienu.

Taču šī trifeļu griezēja izdevīgās īpašības ar to nebeidzas. Tā viedais dizains nodrošina nepārspējamu vadāmību, garantējot perfektu kontroli griešanas laikā. Asie un izturīgie asmeņi, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, ļauj precīzi un vienmērīgi sagriezt trifeles, pilnībā uzlabojot to organoleptiskās īpašības.

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls šefpavārs, ēdiena gatavošanas entuziasts vai vienkārši mīlat mājās gatavot gardēžu ēdienus, šis trifeļu griezējs kļūs par jūsu būtisko sabiedroto. Darbs ar trifelēm būs vēl iepriecinošāks piedzīvojums, un jūsu ēdieni iegūs izsmalcinātas elegances pieskaņu, izraisot apbrīnu ikvienā, kam būs privilēģija tās nogaršot.

Nepalaidiet garām iespēju iegūt kvalitatīvu un drošu trifeļu griezēju, kas izgatavots no pirmās izvēles pārtikas materiāla un pielāgots pēc jūsu vēlmēm. Atjaunojiet savu aizraušanos ar ēdienu gatavošanu un atklājiet aizraujošu ēdienu radīšanu, izmantojot šo moderno rīku, kas izstrādāts ar rūpību un centību, lai apmierinātu jūsu augstākās kulinārijas prasības.

krāsa

Zila, melna, balta, zaļa, brūna, sarkana, dzeltena

Zīmola nosaukums

Nodokļa likme

22

Izcelsmes valsts

Itālija

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par “Pārtikas polietilēna trifeļu griezējs”