Par mums

Ieteicamais teksts: Mūsu vietnes adrese ir: https://luxureat.com.

Komentāri

Ieteicamais teksts: Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai atvieglotu surogātpasta atklāšanu.

Anavatizētu virkni, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (citādi sauktu par hash), var piegādāt Gravatar dienestam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Pakalpojuma Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams sabiedrībai jūsu komentāra kontekstā.

Mediji

Ieteicamais teksts: Augšupielādējot attēlus vietnē, jums vajadzētu izvairīties no tādu attēlu augšupielādes, kas satur iegultus atrašanās vietas datus (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji no vietnes attēliem var lejupielādēt un iegūt datus par atrašanās vietu.

Cepums

Ieteicamais teksts: Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie tiek izmantoti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nav atkārtoti jāievada sava informācija. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat pieteikšanās lapu, tiks iestatīts pagaidu sīkfails, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tā tiek izdzēsta, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad piesakāties, tiks iestatīti vairāki sīkfaili, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna attēlojuma opcijas. Pieteikšanās sīkfaili ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkfaili - vienu gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Rediģējot vai publicējot rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šis sīkfails neietver personas datus, bet vienkārši norāda tikko rediģētā raksta ID. Tā derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Ieteicamais teksts: Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis otru vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, integrēt papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar tām, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajās vietnēs.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Ieteicamais teksts: Ja pieprasāt paroles atiestatīšanu, jūsu IP adrese tiks iekļauta atiestatīšanas e-pastā.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ieteicamais teksts: Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek turēti uz nenoteiktu laiku. Tādējādi mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt visus turpmākos komentārus, nevis turēt tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs arī saglabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot savu lietotājvārdu, kuru viņi nevar mainīt). Vietņu administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem

Ieteicamais teksts: Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat komentējis komentārus, varat lūgt saņemt no vietnes eksportētu failu ar personas datiem, kas mums ir par jums, ieskaitot tos datus, kurus esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personas datus, kas attiecas uz jums. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur tiek nosūtīti jūsu dati

Ieteicamais teksts: Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automātisko surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.

Saņemt jaunumus

Mēs izmantojam Brevo, lai nosūtītu biļetenu, un mēs prasām tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi. Jūs varat anulēt abonementu, kad vien vēlaties, noklikšķinot uz pogas katra saņemtā e-pasta apakšā. Brevo privātuma politika: https://www.brevo.com/it/legal/privacypolicy/

Statistika

Mēs izmantojam Google Analytics, lai apkopotu vietņu apmeklējumu statistiku. Google Analytics konfidencialitātes politika: https://support.google.com/analytics/answer/7318509?hl=it&sjid=13410023131684963988-EU