sinhronizētājs

Reģistrējieties Syncee un importējiet mūsu produktus savā katalogā

Jūs varat pārdot produktus no mūsu kataloga, ja jūsu e-komercijas veikalā ir instalēta programma Syncee. Mēs parūpēsimies par sūtījumiem tieši no Romas. Mēs varam nosūtīt uz Eiropu un Amerikas Savienotajām Valstīm ar kurjeru.

Syncee ir dropshipping platforma, kas piedāvā dažādas priekšrocības uzņēmumiem, kas vēlas uzsākt vai paplašināt savu dropshipping darbību.

Šeit ir dažas priekšrocības, ko sniedz Syncee izmantošana dropshippingam:

  • Produktu piegāde: Syncee piedāvā milzīgu sarakstu ar piegādātājiem un produktiem no dažādām nišām. Tas ļauj uzņēmumiem atrast uzticamus piegādātājus un piekļūt plašam produktu klāstam, ko piedāvāt saviem klientiem. Platforma piedāvā atlasītu piegādātāju izvēli, nodrošinot augstas kvalitātes produktus un uzticamus sūtījumus.
  • Vienkārša integrācija: Syncee nemanāmi integrējas ar tādām populārām e-komercijas platformām kā Shopify, WooCommerce, BigCommerce un citām. Tas atvieglo jūsu dropshipping biznesa iestatīšanu un pārvaldību esošajā tiešsaistes veikalā.
  • Automātiski produktu atjauninājumi: Syncee automatizē produktu atjauninājumus no piegādātājiem, nodrošinot, ka jūsu inventārs un informācija par produktiem vienmēr ir atjaunināta. Tas ietaupa jūsu laiku un pūles, kas nepieciešamas, lai manuāli atjauninātu informāciju par produktu un krājumu līmeni, tādējādi samazinot risku, ka preces var tikt pārdotas pārāk daudz vai beigsies.
  • Pasūtījuma izpilde: Kad klients veic pasūtījumu jūsu tiešsaistes veikalā, Syncee automātiski pārsūta pasūtījuma informāciju piegādātājam izpildei. Šis racionalizētais process novērš nepieciešamību manuāli apstrādāt pasūtījumus un samazina piegādes kļūdu vai aizkavēšanās risku.
  • Globālais piegādātāju tīkls: Syncee savieno uzņēmumus ar piegādātājiem no visas pasaules, ļaujot jums piedāvāt produktus no dažādiem reģioniem. Tas ļauj paplašināt savu produktu klāstu un nodrošināt lielāku klientu bāzi, potenciāli palielinot pārdošanas apjomu un ieņēmumus.
  • Riska mazināšana: dropshipping ar Syncee samazina risku, kas saistīts ar tradicionālajiem mazumtirdzniecības modeļiem. Tā kā jums nav jāiegādājas krājumi iepriekš, jūs novēršat nepārdoto krājumu izmaksas un risku. Turklāt Syncee uzticamo piegādātāju tīkls nodrošina uzticamus sūtījumus un produktu kvalitāti, samazinot klientu sūdzību vai preču atgriešanas iespējamību.
  • Laika un izmaksu efektivitāte: Izmantojot Syncee platformu, uzņēmumi var ietaupīt laiku un resursus produktu iepirkumā, krājumu pārvaldībā un pasūtījumu izpildē. Tas ļauj uzņēmumu īpašniekiem koncentrēties uz mārketingu, klientu apkalpošanu un sava biznesa paplašināšanu, nevis iesaistīties dropshipping darbības aspektos.
  • Mērogojamība: Syncee atvieglo jūsu dropshipping biznesa mērogošanu. Pieaugot pārdošanas apjomiem, izmantojot platformu, savam veikalam varat viegli pievienot jaunus produktus vai piegādātājus. Šī elastība ļauj pielāgoties tirgus tendencēm, paplašināt produktu piedāvājumu un palielināt potenciālos ieņēmumus.

Ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan Syncee piedāvā vairākas priekšrocības, jūsu dropshipping biznesa panākumi būs atkarīgi arī no tādiem faktoriem kā efektīvas mārketinga stratēģijas, klientu apkalpošana un pareizo produktu izvēle jūsu mērķa tirgum.

Mūsu katalogu varat atrast šeit: LuxurEat Syncee WooCommerce katalogs

Jūs varat reģistrēties kā tālākpārdevējs šeit: Sincēja

SVARĪGI: savā e-komercijā maksājuma lapā ir jāpievieno obligātais e-pasta un mobilā tālruņa numura lauks, lai mēs varētu nosūtīt ar ātro kurjeru.