PREZENTĀCIJA
TRUFFLEAT & UGOLINI

Sveiki Es esmu Roberto Ugolini, uzņēmuma dibinātājs Truffleat srl

kas jau vairāk nekā 10 gadus darbojas svaigu trifeļu un ekskluzīvu augstas kvalitātes itāļu produktu mārketingā ar un bez trifelēm.

Trifeļu tirgus strauji attīstās, un izaugsmes tendence ir vismaz 12% gadā.

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar gastronomijas produktu piegādi Horeca un Retail kanālam: garšvielas, sāls, mērces, uzkodas, neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, makaroni, ar un bez trifelēm.

Itālijā ir zināms, ka katrs reģions glabā savas virtuves dārgumus. Katra sastāvdaļa ir svarīga, ne tikai šefpavārs un vecmāmiņas noslēpumi!

Es pats devos meklēt šos dārgumus, pa vienam, personīgi tiekoties ar katru ražotāju, tādējādi nogaršojot katru produktu, lai liecinātu par tā labestību, un pēc tam izveidojot divas ekskluzīvas līnijas, kuras grasos jums prezentēt.

Mēs piedāvājam trīs itāļu izcilības līnijas, pirmā, kas veltīta trifeļu cienītājiem.LĪNIJA TRUFFLEAT”, otrais veltīts kaviāra cienītājiem.LĪNIJA CAVIAREAT” un trešais izcilas itāļu virtuves cienītājiem”LĪNIJA UGOLINI".

Jūs varat apskatīt mūsu katalogus un cenu sarakstus ar patēriņa cenām (VAIRUMTIRDZNIECĪBAI ir pielāgotas cenas), lejupielādējot PDF failu zemā vai augstā izšķirtspējā, noklikšķiniet uz augstāk esošajām saitēm.

ROBERTO UGOLINI
DIBINĀTĀJS UN GLOBĀLĀ PĀRDOŠANAS DIREKTORS

E-pasts: globālais@truffleat. Ar
Tālrunis: +393515111273
WhatsApp: +393515111273

Ja jūs interesē kāds no LuxurEat produktiem un vēlaties apspriest iespējamo biznesa darījumu, lūdzu, sazinieties ar mums.