Schrenkii Imperial kaviārs

46,80 - 1.690,00

Amūras stores ikri (Acipenser schrenckii), kas veiksmīgi un ilgtspējīgi audzēti, iespējams, pasaulē modernākajā ūdens fermā Ķīnā. Kaviāra noņemšanai stores briedums ir vismaz 12 gadi vai vairāk. Pusciets līdz kompakts apmatojums ar graudu izmēru no 3,1 līdz 3,3 mm, pat lielākiem. Krāsu spektrs no spilgti brūnas līdz zeltaini dzeltenai. Tā garša ir maigi riekstu, ar augļu noti un krēmīgu glazūru. Viegli sālīta ar Malossol procesu.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
COD: N / A kategorija: tag: , , ,

Amūras stores (Acipenser schrenckii) kaviārs ir izcilas ilgtspējīgas audzēšanas rezultāts, kas veiksmīgi īstenots pasaulē vismodernākajā ūdens fermā, kas atrodas Ķīnā. Šī neparastā struktūra, kas ir savas nozares priekšgalā, ir apņēmusies aizsargāt un saglabāt šo vērtīgo stores sugu, garantējot ētisku un cieņpilnu attieksmi pret vidi.

Augstas kvalitātes kaviāra ražošana prasa laiku un pacietību. Tikai pēc vismaz 12 gadu augšanas stores sasniedz briedumu, kas nepieciešams to vērtīgo olu delikātai ekstrakcijai. Šis rūpīgais un cieņpilnais stores dzīves cikla process garantē izcilas kvalitātes kaviāra ražošanu ar nepārspējamu pilnību un garšu.

Šo ikru pērles atšķiras no puscietas līdz stingrām, graudu izmērs ir no 3,1 līdz 3,3 mm un dažreiz pat lielāks, tādējādi radot patīkamu sajūtu mutē. To krāsu spektrs, sākot no spilgti brūnas līdz zeltaini dzeltenai, ir īsts acu prieks, piešķirot jebkuram galdam greznības un izsmalcinātības pieskārienu.

Šī gardā kaviāra garša ir garšu simfonija. Ar smalku lazdu riekstu pamatni ir augļu nots, kas rada pārsteidzošu līdzsvaru. Tās krēmīgā glazūra apņem aukslēju aptverošā un iepriecinošā baudā, piedāvājot patiesi unikālu sajūtu pieredzi.

Lai nodrošinātu izcilu kaviāra kvalitāti un neparastu garšu, tiek izmantots Malossol process, tradicionāls krievu paņēmiens, kas nozīmē "mazie sālīts". Šis paņēmiens uzsver kaviāra dabisko labvēlību, izvairoties no tā raksturīgo garšu aizsegšanas ar pārmērīgu sāls daudzumu.

Ilgtspējīga akvakultūra apvienojumā ar augsto meistarības līmeni kaviāra apstrādē padara šo delikatesi par īstu gastronomijas dārgakmeni. Jūs varat ar lepnumu baudīt šo Amūras stores kaviāru, apzinoties, ka sniedzat savu ieguldījumu svarīgas sugas aizsardzībā un saglabāšanā un vienlaikus ļaujoties nepārspējamas kulinārijas baudījumam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neformālā vidē vai īpašās svinībās, Amūras stores ikri ienesīs elegances un izsmalcinātības esenci, kas katru mirkli padarīs neaizmirstamu.

Derīguma termiņš: 6 mēneši.

svars N / A
Formāts

30 g, 50 g, 100 g, 1000 g

Zīmola nosaukums

HS kods

16043100

Nodokļa likme

22

Izcelsmes valsts

Itālija

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas raksta par "Schrenkii Imperial Caviar"