Attēlo 6 rezultātus

 • Pikantā bruschetta, bezglutēna pikanta tomātu mērce 180 gr

  4,02

  Bruschetta Piccantina ir pikanta tomātu mērce, kas ir lieliski piemērota kā piedeva frī kartupeļiem vai uz grauzdiņiem garšīga aperitīva laikā, burguignonne, ko var piedāvāt pie grilētas gaļas un hamburgeru gatavošanā. Tās pagatavošanai mēs izmantojam tikai itāļu tomātu mīkstumu un augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Čilli piparu šļakatas padara to saldu un garšīgu.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Kečups un vasaras trifele 90 gr

  5,82

  Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir kečups un vasaras trifele. Ideāli piemērots gaļas, auksto ēdienu, vārītas gaļas, salātu garšvielām.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna Boloņas mērce 180 gr

  3,87

  Ragù alla Bolognese ir tradicionāla Emīlijas virtuves garšviela, kas pagatavota no itāļu tomātu mīkstuma un liellopa gaļas. Katra ģimene glabā recepti, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē, un tas pats notika ar mūsu Boloņas mērces recepti. Un šādā veidā mēs vēlamies sasniegt itāļu galdus ar rokām darinātu produktu, kas ir iegūts, izmantojot labākos izejmateriālus. Ideāli piemērots visu veidu makaroniem.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Melnā vasaras trifeļu bārbekjū mērce 80 gr

  5,82

  Pusšķidra mērce ar tomātu pastu bārbekjū, ar melno vasaras trifeli. Ar savu īpašo garšu un dūmu aromātu tas lieliski sader ar dažāda veida gaļu un dārzeņiem.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Trifeļu mērce ar balto trifeli

  7,74 - 13,50

  Specialitātes ar balto trifeli. Tā ir ideāli piemērota kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • Košera trifeļu mērce 80 gr

  6,84 - 15,90

  Garšviela uz sēņu un trifeļu bāzes. Košera sertifikācija. Ideāli piemērots grauzdiņiem un pirmajiem ēdieniem.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs