Trifeļu mērce ar balto trifeli

7,74 - 13,50

Specialitātes ar balto trifeli. Tā ir ideāli piemērota kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Šis gardais balto trifeļu ēdiens ir īsts kulinārijas dārgums, garšu un aromātu eksplozija, kas pārvērš jebkuru ēdienu par gardēžu baudījumu. Pateicoties tās daudzpusībai, tas ir ideāli piemērots kā garšviela dažādiem kulinārijas izstrādājumiem, sākot no vienkāršas bruschetta līdz gardiem gaļas un zivju ēdieniem.

Kultivētās sēnes (Agaricus bisporus), svaigas un aromātiskas, veido šīs specialitātes pamatu, piešķirot patīkamības un konsistences noti, kas lieliski sader ar balto trifeli (Tuber magnatum Pico). Baltā trifele ar savu prestižu un retumu ir šīs specialitātes atšķirīgā sastāvdaļa. Ar savu intensīvo un aptverošo aromātu tas piešķir izsmalcinātības un greznības pieskārienu katram ēdienam, padarot to par īstu sajūtu pieredzi. Rūpīgi atlasītā saulespuķu sēklu eļļa papildina šo specialitāti ar savu vieglumu un delikatesi. Šī eļļa ļauj sēņu un balto trifeļu garšai izpausties eleganti, nepārsteidzot. Prasmīgi atlasītās zaļās olīvas piešķir svaiguma pieskārienu un vieglu rūgtenu noti, kas līdzsvaro šīs specialitātes sarežģītās garšas. Sastāvdaļas rūpīgi apvienotas ar sāli, aromatizētāju un askorbīnskābi (E300), lai panāktu harmonisku garšu līdzsvaru un nodrošinātu produkta svaigumu.

Pateicoties tā daudzpusībai, šis ēdiens ir ideāls, lai bagātinātu plašu ēdienu klāstu. Varat to izmantot kā garšvielu grauzdiņiem un pildījumu uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, katram kumosam pievienojot gardumu. Ar šo garšvielu omlete sasniedz jaunas garšas virsotnes, savukārt ēdieni ar trifelēm, pateicoties tās klātbūtnei, tiek paaugstināti līdz augstākam izsmalcinātības līmenim. Katrs šīs balto trifeļu garšas kumoss aizvedīs jūs unikālā un aizraujošā kulinārijas ceļojumā. Baltās trifeles aptverošais aromāts apvienojumā ar kultivēto sēņu smalkumu un saulespuķu sēklu eļļas eleganci padarīs katru ēdienu par neparastu baudījumu, ko baudīt lēnām un novērtēt katrā detaļā. Neatkarīgi no tā, vai tās ir īpašas vakariņas vai ikdienas pusdienas, šis baltās trifeles ēdiens padarīs katru mirkli par svētku notikumu. Atklājiet šī garduma lietošanas baudu virtuvē un ļaujiet sevi iekarot tās izsmalcinātajai garšai un nepārprotamajam labumam. Dalieties šajā unikālajā kulinārijas pieredzē ar saviem mīļajiem un atklājiet privilēģiju nogaršot balto trifeli, īstu gastronomisko dārgakmeni.

Sastāvdaļas: kultivētās sēnes (Agaricus bisporus), saulespuķu eļļa, zaļās olīvas, 1% baltā trifele (Tuber magnatum Pico), sāls, aromatizētājs, askorbīnskābe: E300.

Derīguma termiņš: 36 mēneši.

Lietošana: Lai maksimāli izmantotu produkta īpašības, ieteicams lietot 15-20 g krējuma uz vienu cilvēku, 5 minūtes karsējot to pannā, pievienojot tikai sāli un neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumiem uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

Organoleptiskās īpašības: Izskats: smalkgraudains Krāsa: brūns Smarža: raksturīga produktam, intensīva ar trifelēm Garša: tipiska un patīkama Konsistence: kompakta un blīva Stāvoklis: ciets

Alergēni: Produkts nesatur alergēnu vielas vai produktus, kas satur šādas sastāvdaļas. Savākšanas, pārvietošanas un apstrādes laikā produkts nav pakļauts nekādam savstarpējas inficēšanās riskam. Nesatur glutēnu. Satur konservantus (E300).

Uzturvērtības uz 100 g: Enerģija Kj 1101 / Kcal 268 Tauki 28 g no tiem piesātinātās taukskābes 3,2 g Ogļhidrāti 0,9 g no tiem cukuri 0,6 g Šķiedrvielas 1,6 g Olbaltumvielas 1,9 g Sāls 1,08 g

svars N / A
Formāts

80 g, 170 g

Zīmola nosaukums

Izcelsmes valsts

Itālija

HS kods

21039090

Nodokļa likme

10

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas raksta par tēmu “Trifeļu mērce ar balto trifeli”