Bezglutēna melno trifeļu pesto 180 gr

4,56

Pesto ar melno trifeli radās no idejas bagātināt mūsu klasisko Dženovas pesto ar vienu no vērtīgākajām sastāvdaļām uz zemes: melno trifeli. Vienkāršība un elegance, kas apvienota unikālā receptē, padara to par smalku produktu. Ideāli piemērots uzkodām, kā arī pirmajiem ēdieniem, trofie, gnocchi un… kāpēc gan ne? Ar vienkāršu biezeni. Ar trifelēm un pesto var bagātināt pat visvienkāršāko ēdienu.

300 pieejams

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Mūsu melno trifeļu pesto ir novatoriskas un pārdrošas idejas rezultāts: bagātināt klasisko Dženovas pesto ar vienu no vērtīgākajām un izsmalcinātākajām sastāvdaļām uz zemes – melno trifeli. Šī vienkāršības un elegances kombinācija piešķir dzīvību unikālai un smalkai receptei, kas spēj piešķirt jūsu ēdieniem nepārspējamu izsmalcinātību. Šis pesto ir ideāli piemērots uzkodu un pirmo ēdienu, piemēram, trofie un gnocchi, bagātināšanai, kā arī gardu biezeņu pagatavošanai. Tā daudzpusība ļauj pat visvienkāršāko ēdienu pārveidot par neaizmirstamu gastronomisku pieredzi.

Melnā trifele, kuras saturs mērcē ir 1%, ir galvenā sastāvdaļa, kas piešķir šim pesto aptverošu aromātu un smalku garšu. Itāļu baziliks, kas tiek kultivēts ar aizrautību un atdevi, mērcē ir 35%, piešķirot svaigumu un raksturīgu aromātu, bagātinot katru ēdienu ar nepārprotamiem aromātiem. Saulespuķu sēklu eļļa, viegla un maiga, ir sastāvdaļa, kas saista un apvieno mērces elementus, piešķirot tai patīkamu maigumu. Indijas rieksti ar savu saldumu un zīdainu tekstūru piešķir krēmīguma un garšas noti, uzlabojot bazilika un melnās trifeles garšu. Pecorino Romano DOP siers, kas pagatavots ar aitas pienu, piešķir mērcei unikālu un raksturīgu garšu, padarot to vēl aptverošāku un apmierinošāku. Priežu rieksti un ķiploki papildina šo recepti, uzlabojot garšu un garšu sarežģītību.

Sastāvdaļas papildina dabīgs aromatizētājs, antioksidanti, piemēram, askorbīnskābe un skābuma regulētāji, piemēram, citronskābe, kas saglabā mērces svaigumu un kvalitāti.

Produkts ir bez ĢMO, garantējot autentisku pesto, kas respektē vidi un apzinātu pārtikas izvēli.

Šis Black Triffle Pesto ir ļoti ieteicams tiem, kas vēlas bagātināt savus ēdienus ar elegances un izsmalcinātības noti. Tā delikatese padara to lieliski piemērotu dažādiem pagatavojumiem, pārvēršot katru ēdienu par gardumu.

Atklājiet prieku, ko sniedz melnā trifeļu pesto izmantošana virtuvē, un ļaujiet sevi iekarot tā labumam un izsmalcinātībai. Dalieties šajā unikālajā kulinārijas pieredzē ar saviem mīļajiem un izbaudiet privilēģiju nogaršot melnās trifeles, īstu gastronomijas izcilību. Melnās trifeļu pesto pārveidos jebkuru ēdienu par neaizmirstamu kulinārijas pieredzi, padarot jūsu galdu par izsmalcinātu gastronomisku baudījumu.

Sastāvdaļas: Saulespuķu eļļa, Itālijas baziliks 35%, Indijas rieksti, sāls, vasaras trifele 1% (Tuber aestivum Vitt.), Pecorino Romano DOP siers (aitas piens, sāls, siera ferments), priežu rieksti, ķiploki, aromāts, antioksidants: askorbīnskābe , skābuma regulētājs: citronskābe. Produkts nesatur ĢMO.

Derīguma termiņš: Izlietot 24 mēnešu laikā. Garantētais glabāšanas laiks: 3/4 (18 mēneši).

Kā lietot: Kā tas ir, gatavs lietošanai.

Organoleptiskās īpašības: Konsistence: krēmīga Krāsa: tumši zaļa Smarža: raksturīga bazilikam un trifelēm Garša: raksturīga bazilikam un trifelēm

Alergēni: Satur: riekstus un pienu. Var saturēt citu riekstu un zemesriekstu pēdas. Nesatur glutēnu.

Primārais iepakojums: stikla burka + skārda vāciņš.

Uzturvērtības uz 100 g produkta: Enerģētiskā vērtība: 1963 kJ / 476 kcal Tauki: 48 g no tiem piesātinātās taukskābes 6,5 g Ogļhidrāti: 4,6 g no tiem cukuri 1,9 g Olbaltumvielas: 5,2 g Sāls: 2,4 g

Zīmola nosaukums

Nodokļa likme

10

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas raksta par “Bezglutēna melno trifeļu pesto 180 gr”