Košera balto trifeļu augstākā labuma olīveļļa 250 ml

16,80

Balto trifeļu garšas garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Košera sertifikācija. Eļļa pirmo ēdienu, otro ēdienu, sānu ēdienu, grauzdiņu un citu līdzīgu produktu aromatizēšanai.

99 pieejams

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Mūsu balto trifeļu garšas mērce ir patiess kulinārijas prieks. Sagatavots ar augstākās kvalitātes neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu un aromatizēts ar baltajām trifelēm, šim produktam ir Košera sertifikāts, kas garantē visaugstāko sastāvdaļu kvalitāti un tīrību.

Eļļa ar balto trifeļu garšu ir īsts dārgums virtuvē. Tā daudzpusība padara to ideāli piemērotu daudzu ēdienu garšas bagātināšanai un uzlabošanai. Varat to izmantot, lai aromatizētu pirmos ēdienus, piemēram, makaronus vai risoto, piešķirot tiem elegances un izsmalcinātības pieskārienu. Pievienojiet dažus pilienus šīs eļļas savam balto trifeļu makaronu ēdienam, un rezultāts būs neatvairāms ēdiens, kas iepriecinās jūsu viesus. Bet ar to izmantošanas iespējas nebeidzas. Šī eļļa ir lieliski piemērota arī pamatēdienu, piemēram, grilētas gaļas vai zivju, aromatizēšanai, piešķirot tiem īpašu un unikālu noti. Ar šo garšvielu var izrotāt arī piedevas, kas dārzeņiem un pākšaugiem piešķirs greznuma un izsmalcinātības pieskaņu. Iedomājieties, ka pasniedzat gardas kanapē uzkodas ar šo balto trifeļu eļļu kā pamatu: tās aromāts apņems aukslējas ar unikālu sajūtu sajaukumu, padarot katru kumosu par neaizmirstamu pieredzi.

Mūsu sastāvdaļas ir rūpīgi atlasītas, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti un autentiskāko garšu. Neapstrādātā augstākā labuma olīveļļa ir apvienota ar dabīgiem balto trifeļu aromatizētājiem, radot perfektu saderību starp eļļas tīrību un trifeļu intensitāti.

Ļaujiet sevi iekarot šīs balto trifeļu mērces izsmalcinātajai garšai un pārvērtiet savus ēdienus īstos garšas mākslas darbos. Uzlabojiet savu ēdienu garšu un padariet katru gadījumu īpašu ar mūsu balto trifeļu garšu. Labu apetīti!

Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, aromatizētāji.

Derīguma termiņš: 24 mēneši.

Kā lietot: neapstrādātu balto trifeļu eļļu var izmantot tādu, kāda tā ir, kā pirmo ēdienu, pamatēdienu, piedevu, grauzdiņu un citu līdzīgu produktu sastāvdaļu un/vai aromatizētāju.

Alergēni: Produkts nesatur alerģiskas vielas. Nesatur glutēnu vai konservantus.

Uzturvērtības uz 100 g: Enerģija Kj 3696 / Kcal 899 Tauki 99,9 g no tiem piesātinātās taukskābes 14,5 g Ogļhidrāti 0 g no tiem cukuri 0 g Olbaltumvielas 0 g Sāls 0 g

svars 0,100 kg
Zīmola nosaukums

HS kods

15179099

Izcelsmes valsts

Itālija

Nodokļa likme

4

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par “Kosher White Triffle Extra Virgin Olive Oil 250 ml”