Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar melno trifeli

5,13 - 8,70

Garšviela, kas aromatizēta ar melno trifeli, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Šī garšīgā garšviela ar melno trifeļu garšu ar neapstrādātu augstākā labuma olīveļļas bāzi ir tīras baudas kulinārijas pieredze. Tā izsmalcinātība un daudzpusība padara to lieliski piemērotu daudzu ēdienu garšas uzlabošanai, piešķirot tiem greznības un delikateses pieskārienu.

Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar savu izcilo kvalitāti un augļu garšu veido perfektu pamatu melno trifeļu nepārspējamā aromāta uzņemšanai. Šī garšu sinerģija ir patiesa himna gastronomiskajam labumam, kas katru ēdienu pārvērš neaizmirstamā pieredzē.

Šī garšviela ir ideāli piemērota, lai bagātinātu grauzdiņus un uzkodu pildījumus, piešķirot tiem eleganci un izsmalcinātību. Pirmie ēdieni, pateicoties tā aptverošajam aromātam, sasniedz jaunas garšas virsotnes, savukārt otrie ēdieni tiek pārveidoti par autentiskiem kulinārijas mākslas darbiem.

Omlete ar savu vienkāršību un labestību tiek pacelta jaunā garšas līmenī, pateicoties šai garšvielai, kas lieliski sader ar olām, radot garšu simfoniju.

Taču šīs garšvielas izmantošanas iespējas ir bezgalīgas. Varat eksperimentēt ar savu kulinārijas radošumu, izmantojot to kā pamatu visiem trifeļu ēdieniem, sākot no gardēžu pastas līdz krēmveida risoto, no smalkas gaļas līdz gardiem sieriem. Katrs kumoss būs garšu sacelšanās, neparasts garšas piedzīvojums, kas pārsteigs un iepriecinās visprasīgākās aukslējas.

Tā daudzpusība padara to lieliski piemērotu ikdienas kulinārijas darinājumu bagātināšanai vai īpašu gadījumu svinēšanai ar gardēžu ēdieniem. Neatkarīgi no tā, vai to izmantosiet romantiskām vakariņām vai ballītei ar draugiem, melnā trifeļu garšas mērce ienesīs greznuma un izsmalcinātības noti jebkurā gadījumā.

Katrs šīs garšvielas piliens iegremdēs jūs neparastu garšu un aptverošu aromātu pasaulē. Ideāla kombinācija starp kvalitatīvu neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu un melno trifeļu aromātu sniegs jums unikālu un neaizmirstamu kulinārijas pieredzi.

Atklājiet prieku, ko sniedz šī garšviela virtuvē, un ļaujiet sevi iepriecināt tās labestībā un izsmalcinātībā. Dalieties šajā unikālajā kulinārijas pieredzē ar saviem mīļajiem un izbaudiet privilēģiju nogaršot melnās trifeles, kas ir patiesa gastronomiskā izcilība. Melnās trifeļu garšas mērce pārvērtīs katru maltīti par garšas mielastu, bagātinot jūsu galdu ar greznuma un izsmalcinātības pieskārienu.

Kā lietot: Lai maksimāli izmantotu produkta īpašības, vienai personai ieteicams lietot tējkaroti eļļas. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

Organoleptiskās īpašības: Izskats: šķidrs Krāsa: mainās no zaļas līdz dzeltenai Smarža: raksturīga trifelēm Garša: augļaina, nobriedusi Konsistence: šķidra Stāvoklis: šķidrs

Primārais iepakojums: stikla pudele.

svars N / A
Formāts

55 ml, 250 ml

Zīmola nosaukums

Izcelsmes valsts

Itālija

HS kods

15179099

Nodokļa likme

10

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par “Melno trifeļu īpaši neapstrādātu olīveļļu”