Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar balto trifeli

5,46 - 8,97

Balto trifeļu garšas garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Šī izcilā garšviela, kas aromatizēta ar balto trifeli un kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, ir īsts kulinārijas gardums. Tā izsmalcinātā garša un nepārprotamais baltās trifeles aromāts padara to lieliski piemērotu daudzu ēdienu garšas uzlabošanai, pārvēršot katru ēdienu par īstu gardēžu pieredzi.

Neapstrādātā augstākā labuma olīveļļa, kas rūpīgi atlasīta tās izcilās kvalitātes un augļu garšas dēļ, veido ideālu pamatu, lai uzņemtu balto trifeļu apņemošo aromātu. Šī garšu saplūšana rada unikālu gastronomisku sinerģiju, kas katru ēdienu padara īpašu un neaizmirstamu.

Šī garšviela ir lieliski piemērota, lai uzlabotu grauzdiņu un uzkodu pildījumu garšu, katram kumosam piešķirot greznuma un izsmalcinātības pieskārienu. Pirmie ēdieni sasniedz jaunas garšas virsotnes, pateicoties tā raksturīgajam aromātam, savukārt otrie ēdieni iegūst nepārspējamas elegances noti.

Omletes ar savu vienkāršību un labestību tiek pārveidotas par kulinārijas gardumu, pievienojot šo garšvielu, kas smalki sajaucas ar olām, radot garšu harmoniju, kas iekaros izsmalcinātākās garšas.

Bet šīs garšvielas izmantošanas iespējas ir neierobežotas. Varat eksperimentēt ar savu kulinārijas radošumu, izmantojot to kā pamatu visiem trifeļu ēdieniem. No gardēžu makaroniem līdz krēmīgiem risoto, no smalkas gaļas līdz gardiem sieriem – katrs ēdiens pārvērtīsies par gastronomijas šedevru.

Šī garšviela ir lieliski piemērota, lai iepriecinātu viesus īpašu vakariņu laikā vai padarītu ikdienas pusdienas unikālas. Tā daudzpusība padara to par nenovērtējamu papildinājumu jūsu virtuvei, piešķirot greznības un izsmalcinātības pieskārienu jebkuram gadījumam.

Katrs šīs garšvielas piliens aizvedīs jūs uz neparastu garšu un unikālu garšas sajūtu pasauli. Augstas kvalitātes neapstrādātas augstākā labuma olīveļļas nevainojamā kombinācija un baltās trifeles apņemošais aromāts sniegs jums nepārspējamu kulinārijas pieredzi.

Atklājiet šīs garšvielas izmantošanas prieku virtuvē un ļaujiet sevi iekarot tās labestībai un izsmalcinātībai. Dalieties šajā unikālajā kulinārijas pieredzē ar saviem mīļajiem un izbaudiet privilēģiju baudīt balto trifeli, īstu gastronomijas izcilību. Balto trifeļu garšas mērce katru maltīti pārvērtīs par garšas mielastu, padarot jūsu galdu par izsmalcināta baudījuma vietu.

Kā lietot: Lai maksimāli izmantotu produkta īpašības, vienai personai ieteicams lietot tējkaroti eļļas. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

Organoleptiskās īpašības: Izskats: šķidrs Krāsa: mainās no zaļas līdz dzeltenai Smarža: raksturīga trifelēm Garša: augļaina, nobriedusi Konsistence: šķidra Stāvoklis: šķidrs

Primārais iepakojums: stikla pudele.

svars N / A
Formāts

55 ml, 250 ml

Zīmola nosaukums

Izcelsmes valsts

Itālija

HS kods

15179099

Nodokļa likme

10

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par “Balto trifeļu īpaši neapstrādātu olīveļļu”