Pizza King picas krāsns

60,00

Itāļu akmens picas krāsns, zīmols Pizza King
Ar siltuma deflektoru, autentiskām koka picas mizām
Mājas pica gatava tikai 5 minūtēs!
Gatavošana uz ugunsizturīga akmens nemainīgā temperatūrā
1200W siltuma deflektors: vienmērīga siltuma difūzija
Regulējams termostats ar gaismas indikatoru
Taimeris: 0-30 minūtes

100 pieejams

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
EAN: 0805698515870 COD: 5870 kategorija: tag: , ,

Pizza King picas krāsns ir autentisks itāļu dārgakmens picu cienītājiem, kas izstrādāts, lai piedāvātu izcilu sniegumu un unikālu gatavošanas pieredzi. Šai cepeškrāsnij ir zīmola Pizza King zīmols, un tai ir vairākas funkcijas, kas padara to par ideālu izvēli tiem, kas vēlas pagatavot gardas picas savās mājās.

Viena no šīs cepeškrāsns atšķirīgajām iezīmēm ir ugunsizturīgā akmens konstrukcija, kas garantē vienmērīgu un kraukšķīgu gatavošanu. Cepeškrāsns, kas aprīkota ar 1200 W siltuma deflektoru, nodrošina vienmērīgu siltuma izkliedi iekšpusē, palīdzot izveidot perfekti kraukšķīgu pamatni un labi pagatavotu virskārtu.

Autentiskās koka picas mizas, kas tiek piegādātas kopā ar krāsni, piešķir jūsu cepšanas pieredzei tradīciju pieskārienu. Ar šīm lāpstām jūs varat precīzi un viegli uzslidināt picu uz cepamā akmens.

Pateicoties regulējamam termostatam ar indikatora gaismu, jūs varat precīzi kontrolēt un pielāgot cepeškrāsns temperatūru atbilstoši savām vēlmēm un īpašām picas gatavošanas prasībām. Integrētais taimeris ar diapazonu no 0 līdz 30 minūtēm ļauj iestatīt vēlamo gatavošanas laiku, lai iegūtu perfekti pagatavotas un brūnas picas.

Lielais pārsteigums ir tas, ka Pica King Pizza Oven ļauj pagatavot mājās gatavotu picu tikai 5 minūtēs! Tā spēja uzturēt nemainīgu temperatūru uz ugunsizturīgā akmens ļauj iegūt pārsteidzošus rezultātus neticami īsā laikā.

Rezumējot, Pizza King picas krāsns ir ideāls sabiedrotais picu cienītājiem, kuri meklē autentisku un profesionālu pieredzi tieši savā virtuvē. Ar progresīvu tehnoloģiju, augstas kvalitātes materiālu un itāļu dizaina kombināciju šī cepeškrāsns ir gatava piedāvāt jums kraukšķīgas un gardas gardēžu picas vienā acu mirklī.

Zīmola nosaukums

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas raksta par “Pizza King picas krāsns”