Karaliskais Kalugas ikri

54,90 - 1.790,00

Kaviārs no īpaša Kalugas stores un Amūras stores hibrīda (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii, Aquafarming). Ņemts no vismaz 12 gadus vecas nobriedušas stores. Olas gaiši graudainas un stingras ar apmēram 3,0 līdz 3,3 mm lielu graudu pat lielāku, krāsa variē no zelta, pelēkas, brūnas, pelēkmelnas, pelēcīgi brūnas līdz zeltaini brūnai. Izceļas ar neticami maigu, sviestainu aromātu, ar ilgu pēcgaršu, ko pasvītro maiga un maiga Malossol sālīšanas metode. Daudziem cienītājiem šobrīd labākie ikri pasaulē.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
COD: N / A kategorija: tag: , , ,

Kaviārs, kas iegūts no īpaša Kalugas stores un Amūras stores (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii) hibrīda, izmantojot izsmalcinātu Aquafarming procesu, ir īsts gastronomijas brīnums. Šis unikālais hibrīds apvieno labāko no abām sugām, iegūstot izcilu kaviāru, ko mīl cienītāji visā pasaulē.

Šo ikru ikri nāk no stores, kas nogatavinātas vismaz 12 gadus vecas, garantējot visaugstāko kvalitāti un cildeno garšu. Olu graudi ir dzidri un stingri, to daļiņu izmērs svārstās no aptuveni 3,0 līdz 3,3 mm un dažreiz pat lielāks, piešķirot garšai eleganci un patīkamību.

Šī kaviāra krāsu palete ir pārsteidzoša vizuālā pieredze. Olu krāsa variē no zelta līdz pelēkai, brūnai līdz pelēkmelnai un pelēcīgi brūnai līdz zeltaini brūnai, veidojot toņu kaleidoskopu, kas piesaista aci un aicina tās nogaršot.

Šī kaviāra aromāts ir īsts aicinājums uz prieku. Neticami maiga un sviesta smarža izplatās gaisā, sagaidot neparasto garšu, kas apņems aukslēju. Noturīgā pēcgarša atstāj paliekošu iespaidu, sniedzot neaizmirstamu sajūtu pieredzi.

Šī kaviāra atšķirīgo noti piešķir Malossol sālīšanas metode, kas uzlabo tā unikālās īpašības, nepārspējot tā dabisko garšu. Šis maigs un maigs sālīšanas process ļauj pilnībā izpausties autentiskajām garšām, nodrošinot ikriem perfektu delikateses un garšas līdzsvaru.

Nav nekāds pārsteigums, ka daudzi cienītāji uzskata, ka šie ikri ir mūsdienu pasaulē labākie kaviāri. Tā izcilā kvalitāte, izsmalcinātā garša un nesalīdzināmā maņu pieredze padara to par kulinārijas dārgumu, kam nav neviena cita. Divu prestižu stores sugu saplūšana, rūpīga rūpība ražošanā un atbildīga pārvaldība, izmantojot Aquafarming, padara to par ētisku un greznu izvēli gastronomijas cienītājiem.

Ar katru šī īpašā kaviāra kumosu jūs varat izbaudīt perfektu tradīciju un inovāciju sajaukumu, priekā atklāt labāko, ko var piedāvāt daba un cilvēka meistarība. Neatkarīgi no tā, vai to pasniedzat īpašos gadījumos vai lai palutinātu sevi ar mirkli greznības un izsmalcinātības, šī īpašā Kalugas stores un Amūras stores hibrīda kaviārs vienmēr būs ārkārtējs un neaizmirstams kulinārijas piedzīvojums.

Derīguma termiņš: 6 mēneši.

svars N / A
Formāts

30 g, 50 g, 100 g, 1000 g

Zīmola nosaukums

HS kods

16043100

Nodokļa likme

22

Izcelsmes valsts

Itālija

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par "Royal Kaluga Caviar"