Royal Baerii kaviārs

43,20 - 1.480,00

Acipenser baerii ikrus ņem, kad tie ir vecāki par 7 gadiem, un to daļiņu izmērs ir aptuveni 2,7–2,8 mm. Melnas un pelēkas krāsas. Baerii ikriem ir maigi pikanta un nedaudz riekstu smarža ar sviestainu toni, tā tekstūra kūst mutē un atstāj spēcīgas garšas sajūtas, ko izceļ maigs Malossol sālīšanas process.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
COD: N / A kategorija: tag: , , ,

Acipenser baerii ikri, kas ar rūpīgu uzmanību iegūti no stores, kuru briedums pārsniedz 7 gadus, ir nepārspējama kulinārijas delikatese. Katrs ražošanas procesa posms tiek meistarīgi veikts, lai nodrošinātu izcilu produktu.

Šīs botargas olām ir raksturīga izsmalcināta granulometrija, kuru diametrs ir aptuveni 2,7–2,8 mm. To regulārā forma un smalkā tekstūra piešķir vizuālas elegances pieskārienu un aicina izbaudīt neparastu garšas pieredzi.

Šo ikru krāsu palete ir īsta krāsu simfonija. Melnie un pelēkie toņi saplūst pārsteidzošā kontrastā, radot noslēpumainības un izsmalcinātības sajūtu. Katra pērle ir mazs kulinārijas dārgakmens, kas ar savu mūžīgo šarmu ir gatavs aizraut acis un aukslēju.

Smarža, kas izplūst no šiem ikriem, ir sajūsmas sajūta. Viegli pikants aromāts apvienojas ar smalkām riekstu notīm, radot harmonisku sinerģiju, kas maigi glāsta ožas sajūtu un graciozi atver apetīti.

Šo ikru tekstūra ir vienkārši dievīga. Tas maigi kūst mutē, izdalot intensīvu un izsmalcinātu garšu eksploziju. Garšas sajūtas savijas patīkamā spēlē, atstājot atmiņā paliekošu garšu taku, kas aicina uz citu garšu.

Šis Baerii kaviārs, kas strādāts ar prasmi un uzmanību, piedāvā unikālu un neaizmirstamu kulinārijas pieredzi. Tā sviesta notis apņem aukslēju baudas apskāvienā, piedāvājot gastronomiskas ekstāzes mirkli, ko lēnām izbaudīt un novērtēt līdz pēdējam kumosam.

Malossol sālīšanas metode ir ideāla saikne, lai uzlabotu šo ikru dabisko labvēlību. Smalkā sālīšana ļauj izpausties autentiskām garšām bez pārņemšanas, radot perfektu līdzsvaru un vieglumu garšā, kas raksturo patiesu kulinārijas greznību.

Acipenser baerii ikri ir daudz vairāk nekā vienkārša sastāvdaļa, tas ir kulinārijas mākslas darbs, kas aptver tradīcijas un izcilību. Dodiet sev prieku nogaršot šo delikatesi, bagātinot savus ēdienus ar vērtīga un neaizmirstama produkta aizraujošu šarmu. Izbaudiet Baerii ikru unikālo šarmu un padariet jebkuru īpašu notikumu par neaizmirstamu kulinārijas svinību.

Derīguma termiņš: 6 mēneši.

svars N / A
Formāts

30 g, 50 g, 100 g, 1000 g

Zīmola nosaukums

HS kods

16043100

Nodokļa likme

22

Izcelsmes valsts

Itālija

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par "Royal Baerii Caviar"