Huso Dauricus ikri

45,90 - 1.590,00

Kaviārs no īpaša Kalugas stores un Amūras stores hibrīda (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii, Aquafarming). Ņemts no vismaz 12 gadus vecas nobriedušas stores. Olas gaiši graudainas un stingras ar apmēram 3,0 līdz 3,3 mm lielu graudu pat lielāku, krāsa variē no zelta, pelēkas, brūnas, pelēkmelnas, pelēcīgi brūnas līdz zeltaini brūnai. Izceļas ar neticami maigu, sviestainu aromātu, ar ilgu pēcgaršu, ko pasvītro maiga un maiga Malossol sālīšanas metode. Daudziem cienītājiem šobrīd labākie ikri pasaulē.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple
COD: N / A kategorija: tag: , , ,

Kaviārs, ko ražo īpašs Huso-Huso, izmantojot novatorisko Aquafarming procesu, ir kulinārijas izcilības virsotne. Šī vismodernākā metode nodrošina ilgtspējīgu pieeju kaviāra ražošanai, vienlaikus saglabājot un aizsargājot vērtīgās stores.

Lai sasniegtu pilnību, kaviāru ņem no nobriedušiem stores, kas ir vismaz 16 gadus veci. Šis augšanas periods piešķir olām izcilu kvalitāti un cildenu garšu, kas ir daudzu gadu mīlestības un pacietīgas aprūpes rezultāts.

Ikri granulometrijai ir unikāla izsmalcinātība, un tās diametrs ir no aptuveni 3,3 līdz 3,5 mm, kas vēl vairāk uzlabo ikru grezno un pievilcīgo izskatu. Pērles ar savu gludo izskatu un vilinošo spīdumu ir elegances un izsmalcinātības eksplozija.

Šis īpašais kaviārs ir garšas sajūtu simfonija. Bagātīgais un aptverošais aromāts paredz neparasto garšu, kas drīz ieradīsies, savukārt garšas savijas harmoniskā baudījumu spēlē. Tā garša ir vissmalkāko niansu svinēšana ar smalkām un sarežģītām notīm, kas aicina aukslēju uz nepārspējamu sajūtu ceļojumu.

Huso-Huso kaviāra ikri ir vēl lielāki, tādējādi radot vienreizēju garšas pieredzi. Šīs greznās pērles kūst mutē ar eleganci, atbrīvojot garšas bagātību, kas atstāj aukslēju kāri pēc vairāk.

Aquafarming process piešķir šim ikriem unikālu un atšķirīgu raksturu. Pateicoties ilgtspējīgai un atbildīgai saimniekošanai, ir iespējams novērtēt kaviāru, neapdraudot stores izdzīvošanu savvaļā. Inovācijas un apņemšanās saglabāt jūras resursus ir lieliski apvienotas ar izcilību gastronomijā, radot tādu kulinārijas pieredzi, kāda nav cita.

Ar katru īpašā Huso-Huso kaviāra kumosu var sajust kulinārijas mākslas un centības pilnībai augļus. Šie ikri ir autentisks gastronomiskais dārgums, veltījums dabai un cilvēka meistarībai. Izbaudiet katru mirkli, kad nogaršojat šo unikālo delikatesi, garšas un aizraušanās ar kvalitatīvu ēdienu svinības. Neatkarīgi no tā, vai tā ir ballīte, romantiskas vakariņas vai īpašs notikums, īpašā Huso-Huso kaviārs pārvērtīs katru mirkli par neaizmirstamu greznības un izsmalcinātības pieredzi.

Derīguma termiņš: 6 mēneši.

svars N / A
Formāts

30 g, 50 g, 100 g, 1000 g

Zīmola nosaukums

HS kods

16043100

Nodokļa likme

22

Izcelsmes valsts

Itālija

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas raksta par "Huso Dauricus Caviar"