Balto trifeļu sviests

10,71 - 48,09

Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir sviests un baltās trifeles. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

DROŠI MAKSĀJUMI
  • Svītra
  • Visa karte
  • MasterCard
  • American Express
  • Atklājiet karti
  • PayPal
  • Pay Apple

Šis neparastais ēdiens, kas pagatavots no sviesta un baltās trifeles, ir patiess kulinārijas prieks, kas spēj pārvērst jebkuru ēdienu par gardēžu pieredzi. Tā daudzpusība padara to lieliski piemērotu kā garšvielu plašam kulinārijas izstrādājumu klāstam, piešķirot katram kumosam izsmalcinātības un greznības pieskārienu.

Sviests, kas ar mīlestību un uzmanību gatavots no augstas kvalitātes piena, veido krēmīgu un aptverošu pamatu šim ēdienam. Tās maigums un bagātība piešķir tai neparastu tekstūru, kas lieliski saplūst ar baltās trifeles garšu.

Bianchetto trifele (Tuber borchii Vitt) ar savu maigo un izsmalcināto aromātu ir šīs specialitātes atšķirīgā sastāvdaļa. Ar 5% Bianchetto trifeli katrs kumoss piedāvā unikālu un aptverošu garšu eksploziju.

Baltās trifeles (Tuber magnatum Pico), īstā gastronomiskā dārgakmens, ir 0,5% apjomā, pievienojot specialitātei greznuma un delikateses noti. Tā nepārspējamais aromāts un neparastā garša padara šo ēdienu par īstu kulinārijas pieredzi.

Sastāvdaļas ir prasmīgi apvienotas ar maigu aromātu, kas akcentē garšu un aromātu sarežģītību, padarot šo ēdienu par maņu delikatesi.

Šis sviesta un balto trifeļu ēdiens ir lieliski piemērots grauzdiņu un uzkodu pildījumu garšošanai, piešķirot tiem elegances un izsmalcinātības pieskārienu. Pirmie ēdieni sasniedz jaunas labuma virsotnes, savukārt galvenie ēdieni tiek pārveidoti autentiskos kulinārijas mākslas darbos.

Omlete ar savu vienkāršību un labestību paceļas augstākā garšas līmenī, pateicoties šai garšvielai, kas piešķir katram ēdienam neparastu raksturu.

Šī specialitāte ir piemērota visu jūsu kulinārijas darbu bagātināšanai. Varat eksperimentēt ar savu radošumu, izmantojot to kā pamatu visiem trifeļu ēdieniem. No gardēžu makaroniem līdz krēmīgiem risoto, no smalkas gaļas līdz gardiem sieriem – katrs ēdiens kļūs par gastronomisku baudījumu.

Katra karote šīs specialitātes uz sviesta un balto trifeles bāzes iegremdēs jūs neparastu garšu un unikālu garšas sajūtu pasaulē. Bianchetto trifeles smalkais aromāts un baltās trifeles greznība apvienojumā ar sviesta krēmīgumu padarīs katru ēdienu par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Atklājiet prieku, ko sniedz šī specialitāte virtuvē, un ļaujiet sevi iekarot tās labestībai un izsmalcinātībai. Dalieties šajā unikālajā kulinārijas pieredzē ar saviem mīļajiem un izbaudiet privilēģiju nogaršot balto trifeli, īstu gastronomijas izcilību. Sviesta un balto trifeļu specialitāte pārvērtīs katru maltīti par garšas mielastu, padarot jūsu galdu par izsmalcinātu kulinārijas baudījumu.

Sastāvdaļas: Sviests (PIENS) 93,5%, Bianchetto Trifele 5% (Tuber borchii Vitt), aromatizētājs, Baltā trifele 0,5%. (Tuber magnatum Pico).

Derīguma termiņš: 36 mēneši.

Uzglabāšanas metode: istabas temperatūra. Pēc atvēršanas uzglabāt +2° / +4° un izlietot 7 dienu laikā.

Kā lietot: Lai maksimāli izmantotu produkta īpašības, vienai personai ieteicams izlietot 20 g produkta. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

Organoleptiskās īpašības: Izskats: ciets Krāsa: viendabīga balta, ar trifeļu fragmentiem Smarža: maiga, raksturīga produktam Konsistence: kompakta un blīva Stāvoklis: ciets

Alergēni: Produkta marķējumā ir šādas alerģiju izraisošas vielas: PIENS. Nesatur glutēnu vai konservantus.

Primārais iepakojums: stikla burka + skārda vāciņš.

Uzturvērtības uz 100 g: Enerģija Kj 2980 / Kcal 725 Tauki 80 g no tiem piesātinātās taukskābes 57,1 g Ogļhidrāti 0,6 g no tiem cukuri 0 g Olbaltumvielas 0,6 g Sāls 0,028 g

Formāts

75 g, 430 g

Zīmola nosaukums

Izcelsmes valsts

Itālija

HS kods

04059090

Nodokļa likme

10

Atsauksmes

Vēl nav atsauksmes.

Esiet pirmais, kas sniedz atsauksmi par tēmu “Baltais trifeļu sviests”