1-12 parāda 40 rezultātus

 • Pikantā bruschetta, bezglutēna pikanta tomātu mērce 180 gr

  4,02

  Bruschetta Piccantina ir pikanta tomātu mērce, kas ir lieliski piemērota kā piedeva frī kartupeļiem vai uz grauzdiņiem garšīga aperitīva laikā, burguignonne, ko var piedāvāt pie grilētas gaļas un hamburgeru gatavošanā. Tās pagatavošanai mēs izmantojam tikai itāļu tomātu mīkstumu un augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Čilli piparu šļakatas padara to saldu un garšīgu.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Balto trifeļu sviests

  10,71 - 48,09

  Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir sviests un baltās trifeles. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • Vasaras trifeļu karpačo Košer 80 gr

  22,32

  Specialitāte, kuras pamatā ir vasaras trifeļu šķēles eļļā. Košera sertifikācija. Ideāli piemērots grauzdiņiem un pirmajiem ēdieniem.

  Lasīt visuNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna sarkano sīpolu konfits ar Modenas IGP balzamiko etiķi 220 gr

  5,94

  Sarkano sīpolu konfits ar Modenas AĢIN balzamiko etiķi ir īpašs ievārījums, kam raksturīgas saldskābās notis un intensīva purpurbrūna krāsa. Šī mērce ir ideāli piemērota sieram, tā izceļ garšu, nepārspīlējot garšu, vai kombinācijā ar dažādiem gaļas veidiem. Padoms: izmēģiniet to ar "Lardo di Colonnata" vai ar īpašo "Prosciutto crudo di Parma". Tas ir retums ar unikālu garšu, prieks pasniegt pie galda.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna krēms un Bianchetto krēms uz trifeļu bāzes 170 gr

  5,10

  Krēms un Bianchetto trifeļu krēms ir ideāls parmezāna un trifeļu sajaukums. Lieliska garša no svarīgākajiem sieriem, bagātināta ar trifeļu smaržu. Augstas kvalitātes itāļu virtuves sastāvdaļa. Vienkārša, bet vērtīga recepte, krēmīga un ideāli piemērota lietošanai dažādos pagatavojumos: mērce makaroniem vai garšviela rīsiem, pildījums pildītiem makaroniem, lieliski piemērots smērēšanai uz grauzdētas maizes. Gudrs un elegants pieskāriens jūsu galdam!

  Lasīt visuNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna cūku un šampinjonu sēņu krēms 180 gr

  4,68

  Porcini un šampinjonu sēņu krēms ir garšīgas konsistences krēmīga mērce, kas pagatavota no vairāk nekā 50% sēņu, kas sadalīta starp porcini un šampinjoniem. Tā ir ideāla veģetārā mērce, kas pagatavota no labākajām sastāvdaļām, un to var izmantot risoto, ar svaigiem makaroniem, smērēt uz maizes vai kā pamatu pildījumam. To var lietot tīrā veidā vai atšķaidīt ar krējumu vai pienu.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Parmezāna siera un Bianchetto trifeļu krēms 80 gr

  6,66

  Speciālie ēdieni ar Parmigiano Reggiano un Bianchetto trifeli. Pannā pagatavojiet Specialità con Parmigiano e Tartufo mērci, noteciniet makaronus, sautējiet 1/2 minūtes un pievienojiet parmezānu, lai pagatavotu ēdienu.

  Lasīt visuNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna melno trifeļu krēms 180 gr

  5,40

  Melno trifeļu krēms bagātina galdus ar trifeļu garšu un smaržu. Vienkārša, bet vērtīga recepte, krēmīga un ideāli piemērota lietošanai dažādos pagatavojumos: kā mērce makaroniem vai kā garšviela rīsiem, kā pildījums pildītiem makaroniem, lieliski piemērots kā smērviela uz grauzdētas maizes.

  Lasīt visuNotiek ielāde Gatavs
 • Bezglutēna artišoku un melno vasaras trifeļu krēms 170 gr

  11,70

  Artišoku krēms ar 5% melno vasaras trifeli. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pirmajiem ēdieniem.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Cūku sēņu un balto trifeļu krēms 80 gr

  8,10

  Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir porcini sēnes un baltās trifeles. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Pecorino Romano DOP krēms ar vērtīgo melno trifeli 80 gr

  8,64

  Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir Pecorino Romano DOP un vērtīgās melnās trifeles. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pirmajiem ēdieniem.

  Lasīt visuNotiek ielāde Gatavs
 • Kečups un vasaras trifele 90 gr

  5,82

  Speciālie ēdieni, kuru pamatā ir kečups un vasaras trifele. Ideāli piemērots gaļas, auksto ēdienu, vārītas gaļas, salātu garšvielām.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs