Attēlo 10 rezultātus

 • Modenas IGP balzamiko etiķis ar trifelēm 100 ml

  8,43

  Garšviela uz Modenas balzamiko etiķa bāzes, kas aromatizēta ar trifelēm. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela salātiem, risoto, olām, gaļai un sieriem.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Balto trifeļu garšas mērce uz augstākā labuma olīveļļas bāzes 100 ml

  6,60

  Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar balto trifeļu garšu. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • EVO OIL Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas aromatizēta ar balto trifeli

  6,45 - 9,15

  Garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas aromatizēta ar balto trifeli (tuber magnatum pico). Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm. Mūsu izsmalcinātās augstākā labuma olīveļļas ir kulinārijas prieks. Sviestainas un gludas tekstūras un garšas pārpilnās eļļas iepriecinās zinošus gardēžus un iesācēju pavārus. Izsmalcināti nelielās partijās ražo amatnieki, kas iemērc smalkās trifeles neapstrādātā augstākā labuma olīveļļā, un mūsu balto trifeļu eļļa ir plānāka nekā mūsu melnā trifele.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • EVO OIL Melno trifeļu aromātu neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa

  6,00 - 8,85

  Garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas aromatizēta ar melno trifeli (tuber melanosporum vitt). Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm. Mūsu izsmalcinātās augstākā labuma olīveļļas ir kulinārijas prieks. Sviestainas un gludas tekstūras un garšas pārpilnās eļļas iepriecinās zinošus gardēžus un iesācēju pavārus. Izsmalcināti nelielās partijās ražojuši amatnieki, kas iemērc smalkās trifeles neapstrādātā augstākā labuma olīveļļā, un mūsu melnā trifeļu eļļa ir stiprāka nekā mūsu baltā trifele.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar balto trifeli

  5,46 - 8,97

  Balto trifeļu garšas garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar balto trifeli 250 ml

  8,97

  Garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas aromatizēta ar balto trifeli (tuber magnatum pico). Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Košera balto trifeļu augstākā labuma olīveļļa 250 ml

  16,80

  Balto trifeļu garšas garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Košera sertifikācija. Eļļa pirmo ēdienu, otro ēdienu, sānu ēdienu, grauzdiņu un citu līdzīgu produktu aromatizēšanai.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar melno trifeli

  5,13 - 8,70

  Garšviela, kas aromatizēta ar melno trifeli, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  IzvēlētiesNotiek ielāde Gatavs
 • Neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ar melno trifeli 250 ml

  8,70

  Garšviela, kuras pamatā ir neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa, kas aromatizēta ar melno trifeli (tuber melanosporum vitt). Tas ir ideāli piemērots kā garšviela grauzdiņiem un pildījumi uzkodām, pirmajam un otrajam ēdienam, omletēm un jebkurā gadījumā kā pamats visiem ēdieniem ar trifelēm.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs
 • Trifeļu vinegrete 100 ml

  8,64

  Garšviela, kuras pamatā ir Modena IGP neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa un balzamiko etiķis. Tas ir ideāli piemērots kā garšviela salātiem, risoto, olām, gaļai un sieriem.

  Aggiungi al carrelloNotiek ielāde Gatavs